Tanie loty na Majorke

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Krakowa
na Majorke od 177,00

Wylot

Wylot z: Kraków, Polska Lotnisko wylotu: Kraków, Balice (KRK)

Przylot

Przylot do: Majorka, Hiszpania Lotnisko przylotu: Palma de Mallorca, Baleary, Hiszpania (PMI)

  • Linie lotnicze: Ryanair Poznan Majorka Wizzair Poznań Majorka

Cena od 177.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Krakowa na Majorke tanimi liniami lotniczymi

Bezpośrednie połączenia z krakowskiego lotniska Balice oferują tanie linie Ryanair. Połączenia relacji Kraków-Palma de Majorka realizowane są w sezonie letnim 2018 dwa razy w tygodniu w czwartki i w niedziele. Wyloty czwartkowe z Krakowa startują o godzinie 20:20, natomiast lądowanie na Majorce o godzinie 23:15, natomiast loty niedzielne o godz 09:55-12:45. Połączenia z Majorki do Krakowa także 2 razy w tygodniu (czwartki 17:00-19:55, niedziele 06:35-09:30). Zarezerwuj promocyjne loty do Palma de Mallorca online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Loty z Krakowa na Majorke. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

FR 4512

  • 2022-08-18 18:15 Kraków (KRK)
  • 2022-08-18 21:05 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 105

  • 2022-08-24 12:00 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-24 14:20 Wiedeń (VIE)

8h 25m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 947

  • 2022-08-24 19:25 Wiedeń (VIE)
  • 2022-08-24 20:25 Kraków (KRK)

8h 25m / 1 przesiadka

Cena: 557 PLN

FR 4512

  • 2022-08-18 18:15 Kraków (KRK)
  • 2022-08-18 21:05 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 105

  • 2022-08-25 15:20 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-25 17:40 Wiedeń (VIE)

5h 50m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 947

  • 2022-08-25 20:10 Wiedeń (VIE)
  • 2022-08-25 21:10 Kraków (KRK)

5h 50m / 1 przesiadka

Cena: 612 PLN

FR 4512

  • 2022-08-18 18:15 Kraków (KRK)
  • 2022-08-18 21:05 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 489

  • 2022-08-22 07:55 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-22 10:15 Wiedeń (VIE)

7h 5m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 947

  • 2022-08-22 14:00 Wiedeń (VIE)
  • 2022-08-22 15:00 Kraków (KRK)

7h 5m / 1 przesiadka

Cena: 612 PLN

FR

FR 4512

  • 2022-08-18 18:15 Kraków (KRK)
  • 2022-08-18 21:05 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

FR

FR 4512

  • 2022-08-21 07:40 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-21 11:25 Kraków (KRK)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 614 PLN

FR

FR 4512

  • 2022-08-18 18:15 Kraków (KRK)
  • 2022-08-18 21:05 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

FR

FR 4512

  • 2022-08-25 21:40 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-26 01:25 Kraków (KRK)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 614 PLN

FR 4512

  • 2022-08-18 18:15 Kraków (KRK)
  • 2022-08-18 21:05 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 503

  • 2022-08-23 17:25 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-23 19:45 Wiedeń (VIE)

5h 0m / 1 przesiadka

FR Powrót

FR 947

  • 2022-08-23 21:25 Wiedeń (VIE)
  • 2022-08-23 22:25 Kraków (KRK)

5h 0m / 1 przesiadka

Cena: 652 PLN

FR Wylot

FR 4627

  • 2022-08-17 07:20 Kraków (KRK)
  • 2022-08-17 09:20 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 9h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7618

  • 2022-08-17 13:00 Sztokholm (ARN)
  • 2022-08-17 16:40 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 9h 20m / 1 przesiadka

FR

FR 7618

  • 2022-08-25 21:40 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-26 01:25 Kraków (KRK)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 668 PLN

FR Wylot

FR 4627

  • 2022-08-17 07:20 Kraków (KRK)
  • 2022-08-17 09:20 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 9h 20m / 1 przesiadka

FR Wylot

FR 7618

  • 2022-08-17 13:00 Sztokholm (ARN)
  • 2022-08-17 16:40 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 9h 20m / 1 przesiadka

FR

FR 7618

  • 2022-08-21 07:40 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-21 11:25 Kraków (KRK)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 672 PLN

D8 Wylot

D8 4902

  • 2022-08-12 11:00 Kraków (KRK)
  • 2022-08-12 12:50 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

D8 Wylot

D8 4213

  • 2022-08-12 14:35 Sztokholm (ARN)
  • 2022-08-12 18:15 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

FR

D8 4213

  • 2022-08-25 21:40 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-26 01:25 Kraków (KRK)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 689 PLN

D8 Wylot

D8 4902

  • 2022-08-12 11:00 Kraków (KRK)
  • 2022-08-12 12:50 Sztokholm (ARN)

Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

D8 Wylot

D8 4213

  • 2022-08-12 14:35 Sztokholm (ARN)
  • 2022-08-12 18:15 Palma de Mallorca (PMI)

Czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

FR

D8 4213

  • 2022-08-21 07:40 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2022-08-21 11:25 Kraków (KRK)

2h 45m / Bezpośrednio

Cena: 693 PLN