Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty na Majorkę - Hiszpania
LOTData PromocjiLiniaCena
Poznań - Majorkaod 2016-03-01 do 2016-03-30159.00
Kraków - Majorkaod 2017-09-04 do 2018-03-29159.00
Warszawa - Majorkaod 2017-09-04 do 2018-03-30109.00
Wrocław - Majorkaod 2017-09-01 do 2018-03-29169.00
Bilety Lotnicze na Majorke - Hotele
Linie lotnicze Ryanair - Bilety Lotnicze Online

Palma de Mallorca to należące do Hiszpanii, największe miasto i stolica wyspy Majorka. Położone nad samym brzegiem Morza Śródziemnego. Miasto należy do najczęściej odwiedzanych ośrodków turystycznych na Świecie. Sprzyja temu na pewno panujący na wyspie śródziemnomorski klimat z upalnymi i suchymi latami, trwającymi od maja do nawet końca października, oraz łagodnymi zimami. Jest to tętniące życiem miasto z niezliczoną ilością klubów nocnych, pubów dyskotek, i jednocześnie z niepowtarzalnym klimatem jaki tworzą liczne zabytki, kościoły, urokliwe uliczki i place skupione wokół Starego Miasta. Do tego wszystkiego nie sposób nie wymienić zapierających dech w piersiach krajobrazów ze wspaniałymi piaszczystymi plażami.

Około 8 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy, jeden z największych i najbardziej ruchliwych lotnisk w Hiszpanii. Rocznie obsługuje ponad 20 milionów pasażerów. Transport pomiędzy portem a miastem zapewniaj min linie autobusowe nr 1, 17 i 25.

W sezonie letnim 2017 tanie linie Ryanair wznawiają połączenia z Polski bezpośrednie przeloty do Palma de Mallorca z portów lotniczych w Krakowie, Wrocławiu i Warszawy. Połączenia te realizowane są od 26 marca do 28 października 2017.

Tanie przeloty na Majorkę oferują w sezonie letnim 2017 swoim pasażerom linie Ryanair. Bezpośrednie loty z Warszawy Modlin do Palma de Majorka dwa razy w tygodniu w czwartek oraz niedzielę. Wyloty z warszawskiego Modlina o godz 20:10, lądowanie na Palma de Mallorca o godz 23:20. Loty powrotne z Majorki do Warszawy także dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 16:20-19:30.

Bezpośrednie połączenia z krakowskiego lotniska oferują tanie linie Ryanair. Połączenia Kraków-Palma de Majorka realizowane są w sezonie 2017 dwa razy w tygodniu w czwartki i w niedziele. Wyloty czwartkowe z Krakowa startują o godzinie 20:20, natomiast lądowanie na Majorce o godzinie 23:15, natomiast niedzielne o godz 09:55-12:50. Połączenia z Majorki do Krakowa także 2 razy w tygodniu (czwartki 17:00-19:55, niedziele 06:35-09:30).

Tanie przeloty na Majorkę w sezonie 2017 oferują linie lotnicze Ryanair. Bezpośrednie przeloty z Wrocławia do Palma de Majorka dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Wrocławia o godz 09:40, lądowanie na Palma de Mallorca o godz 12:25. Loty relacji odwrotnej z Majorki do Wrocławia także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 13:00-15:45.

Przykładowe oferty lotów na Majorkę
z Warszawy, Krakowa, Wrocławia
Wylot
Czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka
2017-10-30 12:00 Warszawa (WMI)
2017-10-30 19:30 Palma (PMI)
1
FR 5025
2017-10-30 12:00 Warszawa (WMI)
2017-10-30 13:45 Memmingen (FMM)
FR
2
FR 8552
2017-10-30 17:25 Memmingen (FMM)
2017-10-30 19:30 Palma (PMI)
FR
Przylot
Czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka
2017-11-06 13:40 Palma (PMI)
2017-11-06 22:15 Warszawa (WMI)
1
LS 1530
2017-11-06 13:40 Palma (PMI)
2017-11-06 15:10 Londyn (STN)
LS
2
FR 2283
2017-11-06 18:00 Londyn (STN)
2017-11-06 21:15 Warszawa (WMI)
FR
Oferta
Cena: 409 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka
2017-11-05 19:15 Kraków (KRK)
2017-11-06 09:00 Palma (PMI)
1
FR 3036
2017-11-05 19:15 Kraków (KRK)
2017-11-05 22:00 Barcelona (BCN)
FR
2
FR 6362
2017-11-06 08:00 Barcelona (BCN)
2017-11-06 09:00 Palma (PMI)
FR
Przylot
Czas podróży: 12h 20m / 1 przesiadka
2017-11-12 06:30 Palma (PMI)
2017-11-12 19:50 Kraków (KRK)
1
FR 6363
2017-11-12 06:30 Palma (PMI)
2017-11-12 07:25 Barcelona (BCN)
FR
2
FR 3035
2017-11-12 16:00 Barcelona (BCN)
2017-11-12 18:50 Kraków (KRK)
FR
Oferta
Cena: 468 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 45m / Bezpośrednio
FR 8031
FR
2017-10-28 11:50 Wrocław (WRO)
2017-10-28 14:35 Palma (PMI)
Przylot
Czas podróży: 17h 50m / 1 przesiadka
2017-11-04 17:30 Palma (PMI)
2017-11-05 12:20 Wrocław (WRO)
1
FR 8387
2017-11-04 17:30 Palma (PMI)
2017-11-04 19:15 Londyn (STN)
FR
2
FR 8405
2017-11-05 08:20 Londyn (STN)
2017-11-05 11:20 Wrocław (WRO)
FR
Oferta
Cena: 729 PLN
Majorka - Bilety Lotnicze